Teknolojinin de gelişmesi ile hızla sanayileşen toplumumuzda, çalışan iş gücünü arttırmak, hem zamandan hem performanstan fayda sağlamak için çalışanların beslenmesini dikkatli, sağlıklı ve en düşük maliyetle sağlamak amacı ile hizmet sunmaktayız.

Taşıma yemek usulü ile her gece kendi mutfağımızdan ürettiğimiz yemekleri hizmetli personelimiz tarafından sizlere sağlıklı, leziz ve zamanında ulaştırıyoruz.

Düğün, Nişan, İş Toplantıları, Özel Yemekler, Davetler, Yat Gezileri, Piknikler, Açık hava organizasyonları, Dilerseniz sizlerin belirlediği yerlerde TLT catering  olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Toplu yemek üretiminde teknolojinin sağladığı tüm imkânları kullanıp müşterilerine kaliteli ve sağlıklı yemek olanakları sunmak, özel menü ve yemek seçenekleri sunarak üretimden servise kadar son tüketiciye hizmet vermektedir

Sıcak yemek yeme fırsatı bulamadığınız yarı zamanlı ve vardiyalı çalışmalı zamanlarınızda zenginleştirilmiş kumanya ve paket yemek servisleriyle TLT catering olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Catering firması olarak bizi seçmeniz dileğiyle…

Hizmetlerimiz